Logowanie i rejestracja  

Zapomniałem hasła

Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się »

Język pl  
  • pl Polski

14 DNI NA ZWROT wysylka kurierem na terenie calego kraju wysyłka powyżej 150zl za darmo!

Zwroty

 

Zwrot i Wymiana
Zwrot towaru bez podawania przyczyny zwrotu
Ustawowo klient ma 10 dni od daty otrzymania towaru na dokonanie zwrotu. Klient sklepu Hamiltonfraser.pl ma prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Uwaga! Warunkiem skorzystania z tego prawa jest zwrot produktu w stanie niezmienionym. Produkt powinien posiadać wszystkie metki i oryginalne opakowanie foliowe, nie powinien być prany, jakkolwiek zniszczony. Można natomiast go wypróbować tj. przymierzyć. Zwracając towar należy dołączyć otrzymany paragon.
Sklep gwarantuje zwrot kwoty wpłaconej za towar. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
Wymiana towaru
Wymiana towaru na inny przysługuje wszystkim klientom. Koszt związany z wymianą ponosi sklep bądź klient zależnie od przyczyny dokonywanej wymiany. Jeżeli wymiana wynika z wad fabrycznych - koszty wymiany pokrywa sklep. W przypadku gdy towar jest pełnowartościowy - wymiana towaru na inny wymaga opłacenia kosztu wysyłki przez klienta. Produkt powinien posiadać wszystkie metki i oryginalne opakowanie foliowe, nie powinien być prany, jakkolwiek zniszczony. Zwracając produkt/y należy dołączyć otrzymany paragon.


Adres do zwrotu/wymiany:
Hamilton Fraser
Mateusz Jedrzejczyk
Rynek 30
Nowy Wiśnicz 32-720
W razie jakichkolwiek pytań-służymy pomocą.

 


Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Więcej informacji na ten temat pod linkiem:  polityka prywatności

close

Przeglądaj wersję mobilną strony