Logowanie i rejestracja  

Zapomniałem hasła

Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się »

Język pl  
  • pl Polski

14 DNI NA ZWROT wysylka kurierem na terenie calego kraju wysyłka powyżej 150zl za darmo!

Regulamin

 

Regulamin
Sklep internetowy Hamilton Fraser, działający pod adresem Hamiltonfraser.pl, prowadzony jest przez firmę Hamilton Fraser Mateusz Jędrzejczyk, z siedzibą w Nowym Wiśniczu przy ulicy Rynek 30 wpisaną do rejestru przedsiębiorcow, prowadzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Wiśnicz. NIP 868-196-21-86, REGON 123100025

Słowniczek:

Sklep - sklep internetowy działający pod adresem hamiltonfraser.pl, sprzedający produkty znajdujące się w jego ofercie za pośrednictwem Internetu;
Firma Kurierska – KEX


I) Przyjmowanie i realizacja zamówień
1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Informacje na temat towarów Sklep zamieszcza na stronie hamiltonfraser.pl Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez stronę internetową: hamiltonfraser.pl Natychmiast, automatycznie po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do Sklepu. Klient, składając zamówienie, zawiera umowę kupna-sprzedaży zamawianych towarów ze Sklepem. W zamówieniu Klient dokonuje:
- Wyboru zamawianych towarów
- Wybóru sposobu dostawy, adresu dostawy i ewentualnie adresu na jaki ma być wystawiona faktura,
- Wyboru sposobu płatności
2. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).
3. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania zapłaty za te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
4. Do wysyłanego towaru załączamy paragon, na życzenie wystawiamy fakturę.


II) Zmiany w zamówieniach
1. Zmiany w zamówieniu Klient może dokonywać do momentu jego zrealizowania (czyli do momentu przekazania do wysłania). Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.
2. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta e-mailem pod adresem biuro@hamiltonfraser.pl, lub bezpośredni czat z operatorem poprzez komunikator livechat umieszczony na stronach www Sklepu. Zmiany w zamówieniu zlecane poprzez livechat, będą wprowadzane wyłącznie po zweryfikowaniu osoby zgłaszającej zmiany jako osoby, która złożyła zamówienie.
3. Modyfikacje w zamówieniach przekazywane e-mailem dotyczące zmiany: adresu Klienta, adresu dostawy oraz zawierające polecenia zwrotu nadpłaty będą przyjmowane do realizacji tylko w przypadku, gdy dyspozycja zostanie przekazana z adresu e-mail zarejestrowanego w danym zamówieniu.


III) Ceny towarów i koszty dostawy
1. Wszystkie ceny towarów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
2. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
3. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Uprawnienie powyższe nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.
4. Koszty dostawy zostaną doliczone do cen towarów w zależności wybranej opcji dostawy towaru (zgodnie z informacją na stronie). Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.


IV) Czas realizacji zamówienia
1. Zamówienia, za które Sklep otrzyma zapłatę do godziny 11.00 (w dniach od poniedziałku do piątku) wysyłane są jeszcze tego samego dnia. Zamówienia, za które Sklep otrzyma zapłatę po godzinie 11.00 wysyłane są następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku).
2. Sposoby i czas dostawy w Polsce:
  -Poczta Polska 3 dni robocze
- Przesyłka kurierska priorytetowa 3 dni robocze,
- Przesyłka ekonomiczna 3-5 dni roboczych
Usługa wykonywana jest przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską na podstawie "Regulaminu świadczenia usług pocztowych o charakterze powszechnym" oraz ustawy "Prawo pocztowe", odpowiednich rozporządzeń i aktów wykonawczych.
Podane wyżej terminy są terminami deklarowanymi przez pocztę lub firmę kurierską. Możliwy odbiór osobisty w siedzibie firmy. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.


V) Formy płatności
1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
a) płatność przy odbiorze gotówką w przypadku dostarczenia zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Firmy Kurierskiej. Rozpoczęcie realizacji zamówienia rozpoczyna się po zakończeniu procedury składania zamówienia przez Klienta.
b) przelew elektroniczny, bankowy.
c) płatność za pośrednictwem transferuj.pl
2. Klient może skorzystać z bonu promocyjnego lub zakupowego otrzymanego od Sklepu lub od innego podmiotu, który dokona zakupu bonów dla swoich Klientów.
3. Sklep zastrzega sobie prawo do wyłączenia formy dokonania zapłaty za zamówienie: "płatność przy odbiorze" wobec Klienta, który nie odbierze poprzednio wysłanego zamówienia płatnego przy odbiorze, dostarczanych przez pocztę, firmę kurierską.


VI) Reklamacje
1. Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła.
2. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne może skorzystać z uprawnień gwarancyjnych świadczonych przez Hamilton Fraser Mateusz Jędrzejczyk.
3. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:
- Wad fabrycznych,
- Uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu - Niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu
W takim przypadku Klient powinien odesłać towar pod adres:
Hamilton Fraser Mateusz Jędrzejczyk
Rynek 30
32-720 Nowy Wiśnicz
4. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
5. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru, decyzja należy do Klienta. Koszty odesłania towaru ponosi klient.
VII) Prawo odstąpienia od umowy
1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
3. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie został zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne.
4. Zwracany towar należy odsyłać razem z paragonem.
5. Zwrotowi podlega kwota wpłacona przez klienta. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 3 dni roboczych na ten sam rachunek bankowy z którego wpłynęła płatność. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
VIII) Dane osobowe
1. Składając zamówienie w Sklepie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Hamiltonfraser.pl oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
2. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
IX) Postanowienia końcowe
1. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Hamilton Fraser Mateusz Jedrzejczyk.
2. Towary prezentowane na stronach Sklepu Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego i przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
4. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01-08-2014.


Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Więcej informacji na ten temat pod linkiem:  polityka prywatności

close

Przeglądaj wersję mobilną strony